Biuletyn Informacji Publicznej
URZĄD GMINY W UDANINIE
   
 
  Menu przedmiotowe
   Sołectwa
Tytuł dokumentu SOŁECTWA
Data publikacji 29.01.2008
Data na dokumencie/utworzenia
Symbol dokumentu
Typ dokumentu

 

 

UCHWAŁY W SPRAWIE NADANIA STATUTÓW

 

AKTUALNY STATUT SOŁECTW GMINY UDANIN

 

PROJEKT ZMIANY STATUTU SOŁECTW




WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH GMINY UDANIN

 

- w kadencji 2015 – 2019

 

L.p.

Sołectwo Gminy Udanin

Imię i nazwisko

Sołtysa

Numer telefonu Sołtysa

Skład osobowy

Rady Sołeckiej

1.

Damianowo

Cezary Młynarczyk

696 137 690

1. Krzysztof Sieradz – Przewodniczący 2. Małgorzata Stanek

3. Anna Kopcińska

4. Gabriela Czaja

5. Marcin Serweciński

2.

Drogomiłowice

Krystyna Papacz

661 415 589

1. Jadwiga Prudzienica – Przewodniczący

2. Beata Partyka

3. Iwona Rajczykiewicz

4. Bożena Dziewa

5. Alicja Krzyżoś

3.

Dzwigórz

Jan Zamojski

669 859 337

1. Alfred Dacko – Przewodniczący

2. Jan Nonas

3. Zofia Zamojska

4.

Gościsław

Mariusz Stadnik

798 512 377

1. Barbara Kulpińska – Przewodnicząca

2. Krzysztof Kantor

3. Magdalena Bołtun

4. Stanisław Nałukowy

5.

Jarosław

Maria Mytych

886 090 029

1. Barbara Mazur – Przewodnicząca

2. Maria Najduk

3. Barbara Gluza

4. Beata Lipka

5. Łukasz Ostrowski

6.

Karnice

Agnieszka Wawron

667 449 352

1. Andrzej Kozłowski – Przewodniczący

2. Damian Wawron

3. Bożena Marek

7.

Jarostów

Jan Becheba

694 016 977

1. Piotr Kaproń – Przewodniczący

2. Jarosław Kozłowski

3. Robert Michalski

4. Mariusz Madej

8.

Konary

Stanisław Dębicki

784 062 694

1. Damian Pichowicz – Przewodniczący

2. Izabela Pupka

3. Rudolf Jamik

4. Daniel Hurlak

5. Stanisław Bichuniak

9.

Lasek

Mieczysław Kruk

603 070 236

1. Jan Sobczak – Przewodniczący

2. Kamil Lach

3. Bartek Stawiarz

4. Agnieszka Kurtycz

5. Artur Perec

10.

Lusina

Lidia Fleszar

665 599 263

1. Jarosław Fleszar – Przewodniczący

2. Izabela Starczewska

3. Patrycja Ciarkowska

4. Magdalena Rasała

11.

Łagiewniki

Renata Fedorczuk

730 767 707

 

1. Andrzej Gwiżdż – Przewodniczący

2. Edward Gacoń

3. Karolina Klęczar

4. Czesława Lipiec

5. Dorota Krawczyk

12.

Piekary

Łukasz Lechman

793 949 332

1. Robert Kaproń – Przewodniczący

2. Rafał Osiadacz

3. Piotr Wiśniewski

4. Anna Lechman

5. Beata Heda

13.

Pielaszkowice

Roman Kozak

604 538 228

1. Bogdan Czupak – Przewodniczący

2. Kazimierz Mielnik

3. Bogdan Seredyński

4. Bogdan Podedworny

5. Danuta Wójcik

14.

Pichorowice

Ireneusz Ornatowski

607 573 594

 

1. Wojciech Płaziuk – Przewodniczący

2. Jerzy Lipiec

3. Artur Lipiec

4. Paweł Banach

5. Anna Ornatowska

15.

Różana

Janusz Partyka

667 951 459

1. Barbara Kramer – Przewodnicząca

2. Gabriela Partyka

3. Weronika Kozioł

4. Adam Kustra

16.

Sokolniki

Tomasz Babijczuk

668 197 869

1. Rafał Mróz – Przewodniczący

2. Dawid Suszyński

3. Mariola Koralik

4. Marzena Milik

5. Daniel Karpeta

17.

Udanin

Monika Piechowicz

504 718 539

1. Anna Stefańczyk – Przewodnicząca

2. Marlena Dobrowolska

3. Wiesława Choroś

4. Ryszard Biernat

5. Henryk Wilk

18.

Ujazd Dolny

Grzegorz Pierzchalski

691 782 700

1. Agnieszka Suchoń-Muzyka – Przewodnicząca

2. Przemysław Brzezicki

3. Marek Marcinkowski

4. Andrzej Kręc

5. Agata Dobrzycka

19.

Ujazd Górny

Krzysztof Ziarnik

609 082 029

1. Kamil Błauciak – Przewodniczący

2. Józef Mierzejewski

3. Jarosław Chowaniec

4. Krzysztof Michajluk

5. Arkadiusz Stasiak

 

KADENCJA 2011-2015

Damianowo

Sołtys : Henryk Pawlaczyk

Rada sołecka :

  1. Roman Dziubina
  2. Małgorzata Stomek
  3. Artur Młynarczyk
  4. Gabriela Czaja
  5. Robert Kałużny


Drogomiłowice

Sołtys: Krystyna Papacz

 Rada sołecka:

  1. Jadwiga Prudzienica
  2. Iwona Rajczykiewicz
  3. Beata Partyka
  4. Wioleta Zawierucha
  5. Bożena Dziewa


Dźwigorz

Sołtys: Jan Zamojski

 Rada sołecka:

  1. Alfred Dacko     -przewodniczący
  2. Dorota Miłowska
  3. Jan Nonas
  4. Joanna Miłowska

  

Goscisław

Sołtys: Brygida Banasik

Rada sołecka:

  1. Bożena Korgól -przewodnicząca
  2. Patrycja Depta
  3. Karolina Suszyło
  4. Sylwester Paleń



Jarosław

Sołtys: Krzysztof Dudek

Rada sołecka:

  1. Barbara Mazur      -przewodnicząca
  2. Barbara Gluza
  3. Maria Mytych
  4. Jan Kliński
  5. Maria Najduk


Jarostów

Sołtys: Sylwia Mazurkiewicz

Rada sołecka:

  1. Robert Michalski -przewodniczący
  2. Łukasz Mazurkiewicz
  3. Daniel Laszkiewicz
  4. Anna Mazurkiewicz

 

 

Karnice

Sołtys: Bożena Marek

Rada sołecka:

  1. Renata Franków
  2. Małgorzata Czerniecka
  3. Jolanta Nita
  4. Józefa Zaczyk


Konary

Sołtys: Stanisław Dębicki

Rada sołecka:

  1. Daniel Hurlak
  2. Stanisław Bichuniak
  3. Paweł Świdźiński
  4. Marek Karmelita

 

Lusina

Sołtys: Lidia Fleszar

Rada sołecka:

  1. Jarosław Fleszar
  2. Wojciech Chałupiński
  3. Agata Podsiedlik
  4. Anna Garbaty


Łagiewniki Średzkie

Sołtys: Jan Dorobek

Rada sołecka:

  1. Renata Fedorczuk     -przewodnicząca
  2. Czesława Lipiec
  3. Dorota Krawczyk



Lasek

Sołtys: Mieczysław Kruk

Rada sołecka:

  1. Arur Perec- przewodniczący
  2. Agata Balcer
  3. Krzysztof Stawiarz


 

Pichorowice

Sołtys: Edward Lasz

Rada sołecka:

  1. Wojciech Płaziuk     -przewodniczący
  2. Joanna Wiss
  3. Maria Serdyńska
  4. Mateusz Miozga
  5. Damian Pawlak


 

Piekary

Sołtys: Renata Sas

Rada sołecka:

  1. Robert Kaproń- przewodniczący
  2. Beata Heda
  3. Aneta Sypko
  4. Marek Sas
  5. Krzysztof Grygorcewicz



Pielaszkowice

Sołtys: Roman Kozak

Rada sołecka:

  1. Kazimierz Mielnik     -przewodniczący
  2. Bogdan Seredyński
  3. Bogdan Czupak
  4. Elżbieta Kuncewicz
  5. Bogdan Podedworny

 

Różana

Sołtys: Janusz Partyka

Rada sołecka:

  1. Barbara Kramer     -przewodnicząca
  2. Kamil Partyka
  3. Gustaw Dorobek
  4. Marcin Kaliciak
  5. Aleksandra Zastocka



Sokolniki

Sołtys: Marian Szczerbień

Rada sołecka:

  1. Janina Hojwa -przewodniczaca
  2. Michał Warot
  3. Marian Nowak
  4. Andrzej Gołdyn
  5. Marian Szczerbień



Udanin

Sołtys: Krzysztof Urbańczyk

Rada sołecka:

  1. Anna Stefańczyk-Przewodnicząca
  2. Wiesława Choroś-
  3. Wojciech Świdziński
  4. Halina Mikła
  5. Ryszard Biernat



Ujazd Dolny

Sołtys: Grzegorz Pierzchalski

Rada sołecka:

  1. Agnieszka Suchoń     -przewodnicząca
  2. Andrzej Kręc
  3. Agata Dobrzycka
  4. Agnieszka Czerwińska
  5. Joanna Dykas


 

Ujazd Górny

Sołtys: Zdzisław Semczuk

Rada sołecka:

  1. Aleksander Tabisz          -przewodniczący
  2. Jan Błauciak
  3. Jadwiga Hudecka
  4. Wiesław Wieczorek
  5. Czesława Oleśków





 



Komentarz:

Załączniki
Brak załączników w dokumencie.

Osoba wprowadzająca dokument Administrator Systemu

Rejestr zmian dokumentu
07.04.2015    Edycja dokumentu (Administrator Systemu)
25.10.2011    Edycja dokumentu (Piotr Łabędzki)
25.10.2011    Edycja dokumentu (Piotr Łabędzki)
09.03.2011    Edycja dokumentu (Piotr Łabędzki)
07.03.2011    Edycja dokumentu (Piotr Łabędzki)
07.03.2011    Edycja dokumentu (Piotr Łabędzki)
29.01.2008    Edycja dokumentu (Administrator Systemu)
29.01.2008    Edycja dokumentu (Administrator Systemu)
29.01.2008    Edycja dokumentu (Administrator Systemu)
29.01.2008    Edycja dokumentu (Administrator Systemu)
29.01.2008    Utworzenie dokumentu. (Administrator Systemu)